کاتالوگ ها

درباره ما

تاریخچه

شرکت مگانیر
تاریخچه تاسیس و فعالیت شرکت مهندسی مگانیر

درباره ما

درباره شرکت مهندسی مگانیر

شرکت مهندسی مگانیر (سهامی خاص) در سال 1390 توسط جمعی از فارغ‏ التحصیلان دانشگاه ‏های معتبر کشور تاسیس گردید. شرکت مگانیر جزو لیست شرکت­ های خدمات انرژی سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا)، دارای رتبه پایه 3 خدمات فنی و مهندسی ممیزی و مدیریت مصرف انرژی، جواز تاسیس واحد فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در زمینه صنایع برق و نیروگاهی، همچنین گواهینامه صلاحیت مشاوره در زمینه توزیع نیرو از سازمان برنامه و بودجه کشور را دارا می‌باشد.

1390
سال تاسیس شرکت
12168
مشتری راضی
172
پروژه در حال اجرا
732
پروژه انجام شده

اهداف کلان شرکت

مگانیر
اهداف کلان شرکت مهندسی مگانیر
1
  • تشکیل یک شرکت مهندسی متخصص و کارآمد در منطقه
2
  • ارائه و انجام خدمات فنی و مهندسی و تلاش در راستای ارتقاء روزافزون کیفیت خدمات
3
  • تعامل مستمر با مراکز علمی و صنعتی و به روز نمودن دانش فنی افراد شرکت
  • کارآفرینی و جلب مشارکت و همکاری نیروهای متخصص بومی

اهداف اجرایی شرکت


در راستای نیل به اهداف فوق‌الذکر، شرکت مهندسی مگانیر درصدد است تا با بهره‌گیری از سیستم های مدیریتی نوین و آموزش مستمر پرسنل خود، گام های استوار و مستحکمی را برداشته و با تکیه بر تخصص، تعهد و خلاقیت کارکنان و با استفاده از دانش روز علمی و صنعتی، موجب افتخار کشور عزیزمان ایران گردد.

عمده فعالیت های این شرکت شامل اجرای طرح های رویت‌پذیری نیروگاه های مقیاس کوچک و پست های توزیع بر اساس دستورالعمل توانیر، بهینه ‏سازی مصرف انرژی، مدیریت مصرف و ممیزی انرژی در بخش‌های صنعتی، اداری، مسکونی و سایر بخش ها، طراحی و اجرای سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان (BMS)  و سیستم‌های روشنایی مدرن و دکوراتیو برای فضاهای مسکونی، تجاری و نیز فضاهای شهری، تامین تجهیزات و ارائه کلیه خدمات در زمینه‏ های مختلف انرژی‏ های تجدیدپذیر و سیستم های انرژی خورشیدی، طراحی و اجرای ‏تاسیسات ساختمانی، تامین تجهیزات و نصب و راه ‏اندازی سیستم های برق قدرت شامل نصب و راه ‏اندازی پست‌های برق و ترانس های توزیع 20 کیلوولت می ‏باشد.

شرکت مگانیر با توجه به اقدامات و توانمندی‎های خود در زمینه انجام پروژه‌های مدیریت مصرف، از دی ماه سال 1390 جزو لیست شرکت‌های خدمات انرژی سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) قرار گرفته و از سال 1392 نیز موفق به اخذ رتبه پایه 3 خدمات فنی و مهندسی ممیزی و مدیریت مصرف انرژی گردیده است و در نظر دارد تا با بهبود روزافزون سطح کیفی خدمات خود رضایت خاطر بیش از پیش مشتریان و همکاران محترم را نیز فراهم آورد. این شرکت در سال 1393 موفق به اخذ جواز تاسیس واحد فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در زمینه صنایع برق و نیروگاهی شده است. همچنین گواهینامه صلاحیت مشاوره در زمینه توزیع نیرو از سازمان برنامه و بودجه در سال 97 توسط شرکت مگانیر اخذ شده است.

چرا مگانیر

ویژگی های منحصر بفرد شرکت مهندسی مگانیر

پشتیبانی

پشتیبانی24 ساعته تیم مگانیر

خدمات

خدمات ویژه و منحصر بفرد

در دسترس

دسترسی آسان و خدمات پس از فروش

رتبه ها و مجوز ها

0
بستن

سبد خرید شما